Beach Wood (Tealight) Expand

Beach Wood (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLBWO

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączą w sobie zapach mokrego drewna oraz soli morskiej. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Wetyweria pachnąca to egzotyczna trawa rodem z Południowo-Wschodniej Azji. Jej wyjątkowy aromat sprawia, że jest wyjątkowo częstym składnikiem kosmetyków zapachowych. Podobno wydzielane przez nią substancje rozszerzają naczynia krwionośni i pewnie dlatego uważano ja kiedyś za skuteczny afrodyzjak. Yankee Candle Beach Wood łączy w naturalnym wosku magiczną wetywerię z wilgotnym drewnem wyrzuconym na plażę. Ta nietypowa kompozycja zdaje się nawoływać w poszumie morskiej bryzy do romantycznych uniesień i wielkich wyznań.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »