Clean Cotton (Tealight) Expand

Clean Cotton (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLCC

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu świeżo wypranej bawełny. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

W śnieżnobiałej pościeli wyjętej prosto spod rozgrzanej stopy żelazka - ma się najlepsze sny. Rozkoszna wygoda sprzyja marzeniom i sprawia, że mięśnie opuszcza zmęczenie, a umysł oczyszcza się z obciążeń całego dnia. Clean Cotton to naturalna, wilgotna bawełna niesiona letnim podmuchem wiatru. To biel, higiena i zapach relaksu. To sposób na sen i odpoczynek przez wielkie „o”. To czysta natura i ekologia, której pozwolisz się ponieść, bez reszty chłonąc życie w oprawie barwnych marzeń.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »