Cinnamon Stick (Tealight) Expand

Cinnamon Stick (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLCS

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu laski cynamonu. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kiedy chcesz przywołać atmosferę świąt, pieczesz szarlotkę i myślisz o najbliższych. Czujesz ciepło w okolicy serca i wiesz już, że miłość otacza Cię z każdej strony. Twój świat rozświetla światło, którego źródło jest w Tobie. W tym świetle rozedrgany płomień świecy zdaje się migotać, niczym gwiazda na niebie, którą ktoś chciał ściągnąć na ziemię. Cinnamon Stick, pełen rozkosznego aromatu ciepłego cynamonu, jest prawdziwą esencją tego, czym święta są w istocie: synonimem radości i szczęścia, którego źródłem jest miłość.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »