French Lavender (Tealight) Expand

French Lavender (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLFL

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu francuskiej lawendy. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Biała, różowa, fioletowa – olbrzymie pola lawendy pokrywają znaczną część słonecznej Prowansji. Kto miał okazję na własne oczy zobaczyć ten urzekający, pięknej widok i poczuć upajający aromat, ten wie, czym jest szczęście. Tealight French Lavender to mała Prowansja w Twoim mieszkaniu. Skondensowane w lawendowym wosku olejki eteryczne sprawią, że przestrzeń wokół Ciebie zmieni się rozgrzane słońcem lato na prowansalskiej wsi. Lawenda przynosi spokój i ukojenie nerwów, oczyszcza umysł i odpręża ciało, regenerując myśli i ducha. Zaufaj odwiecznym prawdom i pozwól jej działać, a Twój świat zmieni się nie do poznania.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »