Fluffy Towels (Tealight) Expand

Fluffy Towels (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLFT

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu świeżego, puszystego ręcznika. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Upojny aromat eterycznych lilii, które zbierasz pływając łódka po stawie. Kojący zapach lawendy prosto spod lazurowej poduszki prowansalskiego nieba. Energetyzujące cytrusy skąpane w południowym słońcu. A wreszcie – esencja dojrzałych jabłek z rodzinnego sadu. Wszystko to razem tworzy mieszankę, która otula Cię niczym miękki, puszysty ręcznik, nie pozwalając Ci ani przez moment dać się ponieść szaleństwom współczesnej codzienności. Odpoczywasz i czujesz to całym ciałem. Nareszcie!.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »