Fireside Treats (Tealight) Expand

Fireside Treats (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLFTR

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu opiekanych pianek. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

O Fireside Treats można powiedzieć tylko jedno: to niezapomniane przeżycie. Ten wyjątkowy tealight od Yankee Candle to wspomnienie gorącego ogniska w gronie bliskich przyjaciół oraz niezrównany aromat słodkich pianek (Marshmallows) opiekanych nad ogniem i przesiąkniętych dymem leśnego drewna. W esencjonalnym dymie ulatniającym się z naturalnego wosku podgrzanego rozedrganym płomieniem, z łatwością odnajdziesz smak i zapach karmelu i delikatną nutę naturalnej wanilii. Fireside Treats to przyjaźń i radość, która na zawsze zagości w Twoim sercu.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »