Garden Hideaway (Tealight) Expand

Garden Hideaway (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLGH

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach słodkich kwiatów, dzikich traw oraz kwitnących konwalii. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

W tajemniczym ogrodzie czas płynie swoim rytmem. Tu nigdy nie wiesz, co może się zdarzyć i jakie dziwy czekają tuż za zakrętem ścieżki. Powietrze wprost kipi od intensywnego zapachu słodkich kwiatów i dzikich traw. Delikatny aromat kwitnących konwalii kusi i nęci. „Chodź za mną” – hipnotyczny szept rozbrzmiewa gdzieś w Twojej głowie. Yankee Candle Garden Hideaway jest zaproszeniem do ogrodu, w którym dzieją się cuda i nikt nie potrafi powiedzieć dlaczego. Może to ty odkryjesz wreszcie ten sekret?

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »