Garden Sweet Pea (Tealight) Expand

Garden Sweet Pea (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLGSP

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu kwiatów słodkiego groszku. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kiedy latem ogród rozkwita, w powietrzu sączy się słodki zapach groszku, soczyste gruszki kuszą podniebienie, a w brzoskwiniowym sadzie aż roi się od pracowitych pszczół. Dodaj do tego intrygujący aromat frezji i gęstą woń urzekających krzewów różanych i już masz przepis na świeczkę, która deszczowy, jesienny dzień na zawołanie przemieni w letnią beztroskę, a białą czapę śniegu przeistoczy w pachnącą trawą łąkę. Taki jest właśnie tealight Garden Sweet Pea – zapach ogrodu, który pokochasz.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »