Honey & Spice (Tealight) Expand

Honey & Spice (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLHS

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach miodu i przypraw. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Miód ma działanie lecznicze dla ciała. To prawda znana od wieków, która potwierdza się wciąż na każdym kroku. Egzotyczny cynamon to natomiast powiew orientu i dawka klimatycznej energii. Znawcy dalekowschodnich tradycji twierdzą, że olejek cynamonowy ma właściwości odkażające. Może to prawda, ale jedno jest pewne – bez wątpienia oczyszcza i rozgrzewa duszę. Oba te elementy, zmieszane ze szczyptą aromatycznego kakao, sprawiają, że tealight Honey & Spice z Yankee Candle to idealna świeca na mokre jesienie i mroźne zimy.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »