Midnight Jasmine (Tealight) Expand

Midnight Jasmine (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLMJ

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu jaśminu. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Upajający zapach jaśminu to nieodłączny element wczesnego lata. Aromat, który odurza i fascynuje. Hipnotyczna woń działająca na zmysły. Miłość, namiętność, marzenia… W otulonej ciepłą ciemnością nocy jaśmin pachnie najpiękniej. Ten zapach, zaklęty w białym wosku możesz teraz przywołać w dowolnej chwili z pomocą Yankee Candle. Tealight Midnight Jasmine to czarodziejska próba uchwycenia jaśminowej poezji – tak pięknej, jak tylko możesz sobie wyobrazić. Próba – rzecz jasna – nadzwyczaj udana!

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »