Mango Peach Salsa (Tealight) Expand

Mango Peach Salsa (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLMPS

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach mango, brzoskwini, imbiru oraz różowego pieprzu. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

W gorącym rytmie salsy mięknie niejedno serce. Rodzą się miłości, romanse i przyjaźnie, bo latynoskie rytmy kuszą zmysły i czarują dusze. Tak samo, jak Mango Peach Salsa – niepowtarzalny tealight o aromacie słodkiego mango i równie słodkiej brzoskwini, podkreślonych orzeźwiająca esencją z soczystych cytrusów, wygładzonych nutą orientalnego imbiru. Różowy pieprz dodaje mieszance charakteru, dzięki czemu sącząca się z rozgrzanego wosku woń nie tylko uwodzi, ale też pobudza i nakręca do działania. A konkretnie – do wyruszenia na podbój salsowego parkietu!

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »