Pineapple Cilantro (Tealight) Expand

Pineapple Cilantro (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLPC

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach ananasa oraz kolendry. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Ty też marzysz o nieustających wakacjach na tropikalnej wyspie, gdzie wiecznie panuje lato, a ludzie są zawsze szczęśliwi? Zaczaruj swój świat i spraw sobie noc na rozgrzanej plaży w gorących tropikach. Świeży ananas, słodki kokos i orzeźwiające cytrusy doprawione klasyczną kolendrą, to najlepszy sposób na udane wakacje. Ten egzotyczny drink zapachowy przeniesie Cię z miejsca na słoneczną plażę, a w długie, jesienne wieczory rozwieje spleen i wprowadzi radość do Twojego domu.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »