Pink Dragon Fruit (Tealight) Expand

Pink Dragon Fruit (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLPDF

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu truskawkowej gruszki. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kaktus nie budzi ciepłych skojarzeń. Lubi suchy klimat, a jego kolce potrafią dotkliwie skaleczyć. Ale to właśnie z kaktusów pochodzi jeden z najbardziej intrygujących owoców: pitaja. Smoczy owoc, czyli grusza truskawkowa – bo takich nazw również się używa – jest słodka i ma mało kalorii. Yankee Candle Pink Dragon Fruit jest równie słodki i równie ciekawy. Jego nietypowa nuta zapachowa przywodzi na myśl upalne, ciężkie lato, a jednocześnie znakomicie relaksuje i regeneruje siły witalne. Pink Dragon Fruit to prawdziwy owoc pustyni.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »