Pink Sands (Tealight) Expand

Pink Sands (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLPS

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach soczystych cytrusów, słodkich kwiatów oraz wanilii. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Gorący piasek chrzęści pod stopami, słońce rozgrzewa Twoją skórę, a szum wiatru przyjemnie koi zmysły – to piękny pomysł na udany urlop, tylko jak go zrealizować, kiedy wciąż brak na wszystko czasu? W Yankee Candle to wiedzą. Właśnie dlatego powstała kompozycja Pink Sands: mieszanka soczystych cytrusów i egzotycznych kwiatów oraz słodkiej wanilii. Kiedy podpalisz knot, zamkniesz oczy, a wosk zacznie topnieć, znajdziesz się nagle w innej rzeczywistości – tej wymarzonej i wyśnionej, gdzie zrealizujesz wszystkie swoje plany. Ot, zamysł choćby wieczornego spaceru po najpiękniejszej plaży świata…

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »