Strawberry Buttercream (Tealight) Expand

Strawberry Buttercream (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLSBU

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu truskawek w bitej śmietanie. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Sezon truskawkowy z roku na rok staje się krótszy. Coraz mniej już na sklepowych półkach dobrych i niedrogich truskawek, ale kiedy już uda się na nie trafić, na stole pojawia się najlepszy smakołyk lata: truskawki w bitej śmietanie. Z tealightem Yankee Candle Strawberry Buttercream wrażenia są podwójne. Strawberry Buttercream to idealna reprodukcja aromatu tego letniego przysmaku, dzięki której możemy się nim rozkoszować nawet w samym środku zimy. Zamknięte w białym wosku zapachy ulatniają się powoli pod wpływem temperatury, cudownie wypełniając każdy zakątek domu.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaSłodkie i przyprawy
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »