Sicilian Lemon (Tealight) Expand

Sicilian Lemon (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLSIL

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu sycylijskiej cytryny. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Gorąca Sycylia kusi słońcem, ale turyści i tak wolą się pławić w basenie z oferty all-inclusive. Kiedy jednak zdecydujesz się opuścić bezpieczne cztery ściany, zobaczysz, że Sycylia to miejsce wyjątkowe. Pod lazurowym niebem, w blasku południowego słońca spokojnie pną się w górę oliwki i winorośle, a na tutejsze cytryny nie mają sobie równych nawet najbardziej tropikalne cytrusy. Zauważyli to twórcy świeczki Yankee Candle Sicilian Lemon, z bladożółtym woskiem mieszając sok pochodzący ze świeżej, południowej cytryny. Uzyskany efekt przeszedł najśmielsze oczekiwania, a gotowy tealight wspaniale odkrywa odświeżające działanie cytryny.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »