Sparkling Lemon (Tealight) Expand

Sparkling Lemon (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLSL

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu soczystej cytryny. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kiedy upał leje się z nieba, a słońce nawet na moment nie chce się schować za chmurą, trzeba poszukać orzeźwienia. Jeśli chcesz odświeżyć nie tylko swoje ciało, ale też umysł i duszę – zanurz się w intrygujący aromat Yankee Candle Sparkling Lemon. To połączenie intensywnej, bardzo orzeźwiającej cytryny z łagodną bergamotką, która osłabia nieco kwaskowatość cytrusa, wnosząc do domu letnią świeżość i powiew krystalicznie czystego powietrza. W gorący dzień tylko Sparkling Lemon pomoże Ci się całkowicie rozluźnić i odprężyć.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »