True Rose (Tealight) Expand

True Rose (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLTR

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu czerwonej róży. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Róża to kwiat wyjątkowy. Od wieków traktowana jako symbol miłości, jest równie popularna, co ekskluzywna. Jej zniewalający aromat uznawany jest za najpiękniejszy na świecie. Olejek różany zaś – ze względu na sposób pozyskiwania – jest jednym z najdroższych i jednocześnie najbardziej esencjonalnych olejków zapachowych na świecie. W Yankee Candle True Rose w wosku zatopiono kilka kropel tego oleju. Dlatego, gdy podpalasz ten niezwykły tealight – ogarnia cię romantyczny aromat najprawdziwszej róży. To tak, jakby w Twoim domu nagle znalazł się ogród różany!

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »