Turquoise Sky (Tealight) Expand

Turquoise Sky (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLTS

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach świeżej bryzy, morskiej trawy oraz piżma. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Burzowe niebo jest piękne, choć to ponure i groźne piękno. Powietrze przed burzą gęstnieje, lecz zaraz po niej cudownie orzeźwia. W Turquoise Sky od Yankee Candle znajdziesz całą gamę burzowej pogody. Zamknięta w błękitnym wosku letnia bryza, niosąca ze sobą aromat morskiej trawy i masywnego piżma sprawia, że zaczynasz oddychać pełną piersią. Turkusowe niebo jest na wyciągnięcie ręki, a kiedy zaczyna się przejaśniać wiesz, że wystarczy zapalić tealight Yankee Candle, by znów poczuć orzeźwiającą bryzę i wszechobecny spokój.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »