Vanilla Lime (Tealight) Expand

Vanilla Lime (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLVL

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach wanilii oraz limonki. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Dobry deser ma moc sprawczą, której nie dorównają żadne pieniądze. Lodowy pucharek ze świeża limetką orzeźwia najlepiej na świecie. Vanilla Lime to tealight wypełniony woskiem o żywym, zielonym kolorze. Sok z limetki wymieszano w nim z odrobiną waniliowej rozkoszy. Gdy chcesz odpocząć po ciężkim dniu, nabrać energii i pozbyć się trosk – zaufaj Vanilla Lime. Ta kompozycja odświeży Twój umysł, duszę i ciało, a wyobraźnię nakieruje na zupełnie nowe tory – prowadzące do rajskich zakątków najbardziej tropikalnych wysp świata.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »