Wedding Day (Tealight) Expand

Wedding Day (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLWD

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach białych kwiatów wraz z lekko wyczuwalną nutą owoców. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Zapamiętać dzień ślubu jak najdokładniej – to jedno z tych niewykonalnych zadań, które stawia przed sobą większość przyszłych małżonków. Liczne zdjęcia i opowieści gości pomagają wprawdzie przywołać wspomnienia, ale to ciągle za mało. Tymczasem najsilniejszym katalizatorem pamięci jest zapach! Wedding Day Yankee Candle to delikatny aromat białych, ślubnych kwiatów, subtelnie podkreślony kompozycją szlachetnych owoców. Dzięki niemu najpiękniejsze ślubne momenty na zawsze już pozostaną w Twojej pamięci. A kiedy zechcesz je odtworzyć – po prostu usiądziesz wygodnie i zapalisz świeczkę Wedding Day od Yankee Candle.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »