White Gardenia (Tealight) Expand

White Gardenia (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLWG

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu białej gardenii. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

39,00 zł

brutto

O zapachu...

Gardenia uznawana jest za najszlachetniejszy kwiat na świecie. Ulubiona przez arystokrację, koronowane głowy, książęta i przedstawicieli najwyższych sfer – zyskała sobie opinię drogiej i ekskluzywnej, choć wcale taka nie jest. Jest za to piękna, a jej aromat można określić tylko jednym słowem: doskonałość. Z tego samego założenia wyszli mistrzowie z Yankee Candle – tworząc tealight White Gardenia, którego zapachem przewodnim (i prawie jedynym) jest urzekająca gardenia jaśminowa. White Gardenia to jeden z tych zapachów, które koniecznie trzeba wypróbować. Może się podobać lub nie, ale jedno jest pewne: nie da się przejść obok aromatu gardenii obojętnie.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »