Waikiki Melon (Tealight) Expand

Waikiki Melon (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLWM

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach melona oraz pomarańczy. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Orzeźwiający melon na plaży Waikiki? A czemu nie! Dziś świat jest globalną wioską – wystarczy wskoczyć w samolot i o nic nie trzeba się martwić. Można też prościej. Najpierw siadasz wygodnie w zaciszu swojego domu, potem zapalasz świeczkę Waikiki Melon i wreszcie – zamykasz oczy. A teraz… teraz już wszystko dzieje się samo. Nie wierzysz? Sprawdź, a uwierzysz. Zaklęty w Wakiki Melon ożywczy aromat soczystego melona, powiew oceanicznej bryzy i zapach rozgrzanego piasku to kompozycja, która ma magiczną moc i przenosi duszę do egzotycznego raju.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOwocowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »