Wild Passion Fruit (Tealight) Expand

Wild Passion Fruit (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLWPF

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach owocu marakui, melona oraz mandarynki. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

39,00 zł

brutto

O zapachu...

Wyobraź sobie, że otacza Cię tropikalny las. Upalny, wilgotny dzień atakuje zmysły tysiącami zapachów. Wśród nich szczególnie wyróżnia się jeden. Jest odrobinę kwaśny i trochę słodki, wdychasz go mocniej i czujesz się tak, jakby wreszcie zaczął wiać chłodny wiatr. Lecz nie, to wciąż ten zapach. Powoli otwierasz oczy, las zniknął. Przeciągasz się leniwie i zaraz już wiesz: to Wild Passion Fruit, tealight od Yankee Candle! Jej oszałamiający aromat oparty jest właśnie o owoc pasji, czyli egzotyczną markuję. Nuty poboczne to sok z melona i mandarynki. Ten tropikalny miks jest mocny i intensywnie działa na zmysły. Ale jeśli to Cię nie odstrasza, to z całą pewnością natychmiast się w nim zakochasz.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowa Owocowe
Seria Classic
Pojemność 19 g / świeczka
Wydajność zapachu do 6 godzin / świeczka
Typ Tealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »