Midsummer's Night (Tealight) Expand

Midsummer's Night (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLMN

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach przypraw korzennych, piżma, paczuli, szałwi oraz mahoniowej wody kolońskiej. W zestawie znajduje się 12 sztuk.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Wielka moc zamknięta w drobnej świeczce. Tealight Midsummer's Night to kompozycja pachnąca jak najbardziej wytworne, męskie perfumy – unikatowe, pociągające i stworzone ręką doświadczonego mistrza. Głęboką mieszankę ciężkiego, lepkiego piżma, otulającej paczuli i balansującej całość ziołowymi nutami szałwii otoczono zapachem mahoniowej wody kolońskiej. Esencja świecy przywodzi na myśl nocny spacer po lesie, który – dzięki obecności przy boku silnego mężczyzny – nie jest niebezpieczną, ale emocjonującą wyprawą ku spełnieniu.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »