Apple & Pine Needle (Tealight) Expand

Apple & Pine Needle (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLAPN

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach sosny, cyprysu, cedru oraz słodkiego jabłka.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

39,00 zł

brutto

O zapachu...

Zapach naturalnej choinki to esencja grudniowych świąt. A aromat soczystych, bardzo dekoracyjnych i przesłodkich jabłek jest z kolei synonimem celebracji spędzanych w gronie najukochańszych osób. Aby zatrzymać podniosły, bożonarodzeniowy nastrój – Yankee Candle serwuje niezwykłą kompozycję, pachnącą sosnowymi igłami i dojrzałymi jabłkami. Drobne świeczki Apple & Pine Needle migoczą jak bożonarodzeniowe lampki i uwalniają silny aromat, który w mig zamienia domowe kąty w oazę świątecznego szczęścia.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »