Christmas Eve (Tealight) Expand

Christmas Eve (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLCE

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu słodkich śliwek i owoców kandyzowanych.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Poczuj magię świąt i zanurz się w aromacie Christmas Eve. Ten zjawiskowy, zamknięty w drobnej świecy tealight i proponowany przez znakomitą markę Yankee Candle zapach zawiera w sobie całą słodycz i magię oczekiwania na pierwszą, wigilijną gwiazdkę! Ciepła, otulająca nawet w najmroźniejsze, grudniowe wieczory kompozycja łączy sprawnie nuty suszonej śliwki i pysznych, obsypanych cukrem owoców kandyzowanych. Całość przypomina smakowity, świąteczny keks i sprawia, że oczekiwanie na chwilę, w której zasiądziemy z rodziną i przyjaciółmi do pięknie udekorowanego, świątecznego stołu staje się jakby lżejsze do zniesienia.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaOkolicznościowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »