Champaca Blossom (Tealight) Expand

Champaca Blossom (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLCHBL

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu aromatycznych kwiatów magnolii champaca.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Jest nie tylko świeża i wyjątkowo wiosenna. Kompozycja zamknięta w jasnym wosku drobnych świec tealight jest jak oczyszczająca podróż do samego serca egzotycznych Indii. To właśnie tam, w buddyjskich świątyniach, podróżnicy odnajdują sens życia, przeżywają duchowe oczyszczenie, poszukują siebie. Otoczeni zapachem kwiatów champaca medytują i dają się unieść mistycznej atmosferze Indii, której – dzięki magii Yankee Candle – możemy doświadczyć we własnym domu. Wszystko za sprawą czystej, delikatnie słodkawej, bardzo oczyszczającej kompozycji Champaca Blossom – inspirowanej nektarem wydobytym z wnętrza kwiatów indyjskiej magnolii.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »