Lovely Kiku (Tealight) Expand

Lovely Kiku (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLLK

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach chryzantemy z nutami kwitnącej wiśni i ciepłej wanilii.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Mimo że dla większości z nas to kwiat wiśni jest najbardziej reprezentacyjnym i najlepiej kojarzonym z Japonią symbolem, sami Japończycy za swój nieoficjalny herb uznają kiku, czyli... pąk chryzantemy! Na cesarskiej fladze widnieje – liczący aż szesnaście płatków – kwiat kiku, który uznawany jest w tej części Azji za symbol radości i długowieczności. Nic więc dziwnego, że japoński „kwiat szczęścia” stał się podstawą wiosennej kompozycji Yankee Candle. W drobnych świeczkach Lovely Kiku znajduje się esencja kiku wymieszana z nektarem kwiatów wiśni. Szczypta słodkiej, ciepłej wanilii podkreśla perfumeryjny charakter kompozycji i sprawia, że całość staje się pogodna, wesoła i odrobinę orientalna.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »