Midnight Oasis (Tealight) Expand

Midnight Oasis (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLMO

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach morskiej bryzy z domieszką cytrusów i drzewa sandałowego.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Któż nie lubi, gdy skórę pieści delikatna letnia bryza, a wokół roztacza się zapach orzeźwiających cytrusów? Takich właśnie wrażeń – osnutych wokół egzotycznej woni sandałowca – dostarcza tealight Midnight Oasis z Yankee Candle. Nie jest to jednak koncert mocnych nut rodem z tropikalnej wyspy rozgrzanej upalnym słońcem, lecz raczej subtelny obraz letniej plaży nocą. Dzięki idealnym proporcjom zapachów składających się na tę kompozycję, aromat niewielkiej świeczki dyskretnie wypełnia pomieszczenie, a jednocześnie nie narzuca się w sposób oczywisty i bezpośredni. Midnight Oasis to idealny relaks dla koneserów.

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »