Pink Hibiscus (Tealight) Expand

Pink Hibiscus (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLPH

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu kwitnącego hibiskusa.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Kiedy chińska róża rozkwita – zapach wydobywający się z wnętrza jej pąków jest tak intensywny, że nikt nie potrafi przejść obok niego obojętnie. Dodatkowo, nie ma osoby, na którą aromat hibiskusa nie wpływałby pozytywnie. Ta znana od tysiącleci roślina – kwitnąca zaledwie jeden dzień – to prawdziwa bomba energetyczna i ceniony poprawiacz nastroju. A przy okazji – hibiskus to także aromaterapeutyczna inspiracja, której nie byli w stanie oprzeć się zapachowi czarodzieje z Yankee Candle. Efektem zauroczenia nutami chińskiej róży jest kompozycja Pink Hibiscus. Zamknięty w formie drobnych świec aromat kusi wyjątkową intensywnością, kojarzy się z wiosennym wiatrem i dalekim orientem pachnącym egzotycznymi kwiatami.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »