Under the Palms (Tealight) Expand

Under the Palms (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLUTP

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer łączące w sobie zapach trawy morskiej, liści palmowych oraz kokosa.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Pełnia lata w środku zimy? Dzięki Yankee Candle to możliwe! Drogocenny olejek palmowy, zielona trawa morska i słodkie akordy kokosowe – niezależnie od pogody – przywodzą na myśl wakacyjne wojaże i na skrzydłach wyobraźni przenoszą nas do samego serca tropikalnego raju. Wyjątkowo letnia, przygotowana z myślą o amatorach świeżych, pobudzających zapachów kompozycja Under the Palms mieści w sobie wszystko to, co w wakacjach kochamy najbardziej. Zielony wosk drobnych świec tealight kryje w sobie pełną feerię tropikalnych aromatów, które – już w chwilę po zapaleniu knota – eksplodują z pełną siła i które z mocą tropikalnego huraganu przeganiają niepogodę w kąt.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaRześkie
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »