Honey Blossom (Tealight) Expand

Honey Blossom (Tealight)

Yankee Candle Yankee Candle

YTLHB

Nowy

Świeczki zapachowe typu tealight z serii Housewarmer o zapachu słodkiego miodu, żywicznego drewna, piżma oraz frezji.

Więcej szczegółów

O zapachu...

Idealnie trafia w gusta miłośników kwiatowych zapachów i – jednocześnie – podoba się amatorom nieco męskich, niekoniecznie ogrodowych kompozycji. Miodowe kwiecie od Yankee Candle to propozycja wielowarstwowa: bardzo odświeżająca, napawająca pozytywną energią, ale i zastanawiająca, tajemniczo słodka i wykwintnie perfumeryjna. Współgrają w niej akordy kwiatowe (w tym – mocno wyczuwalne nuty frezji), drobinki piżma oraz elementy kojarzące się z żywicznym drewnem. Całość wieńczy warstewka naturalnego miodu, która doskonale podkreśla rozbudowaną, zapachową fabułę. W zestawie wchodzącym w skład linii Housewarmer znajduje się aż 12 świec. Uroczo fioletowe, palące się nawet do sześciu godzin tealighty zbudowane są z naturalnego wosku, nasączonego prawdziwymi olejkami – bardzo intensywnymi, całkowicie bezpiecznymi dla zdrowia.

Obejrzyj wideo

O świeczkach...

Świeczki tealight palą się przez 4-6 godziny, uwalniając silny, aromaterapeutyczny, kojący zmysły zapach. Tealighty Yankee Candle wykonane są z najwyższej jakości składników – naturalnego wosku i mocnych, bezpiecznych dla zdrowia i inspirowanych rzeczywistymi nutami esencji. Te drobne świeczki – oprócz działania aromaterapeutycznego – pięknie oświetlają wnętrze, doskonale współgrając z dekoracyjnymi świecznikami czy kominkami. Tealight rozjaśnia pomieszczenie miarowym płomieniem, wypala się do końca i samoistnie gaśnie.

Odwiedź również nasz dział poradnikowy, z którego dowiesz się między innymi:

Linia zapachowaKwiatowe
SeriaClassic
Pojemność19 g / świeczka
Wydajność zapachudo 6 godzin / świeczka
TypTealight

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »