Sunflower Sunrise (Wosk) Expand

Sunflower Sunrise (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_SunflowerSunrise

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu słonecznika.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

12,00 zł

brutto

Jak pachnie wosk Sunflower Sunrise?

Żółte słoneczniki opadające na długich zielonych łodygach, naturalne piękne i przyjemnie pachnące. Zwiastują nieuchronne nadejście jesieni. Optymistyczne i bardzo aromatyczne - doskonałe do odświeżenia każdego pomieszczenia. Naturalne słoneczniki z wiejskiej łąki zamknęliśmy w tej świecy, abyś mógł się cieszyć ostatnimi promykami letniego słońca, w każdej chwili. Klasyczny, ale niebanalny aromat, który ucieszy każdego miłośnika przyrody.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność 40 g

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »

Akceptuje

Niniejsza strona internetowa korzysta z plików cookies. W razie wątpliwości zapoznaj się z naszą polityką cookies.