Apple Cider Donut (Wosk) Expand

Apple Cider Donut (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_AtkinsCider

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu jabłkowego pączka Atkinsa pachnącego słodkim cukrem, cynamonem oraz jabłkami.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Apple Cider Donut?

Słodki cukier, cynamon, jabłka - czy to połączenie zapachowe mówi Ci coś? Apple Cider Donut to nic innego, jak najsmaczniejszy pączek świata, którego aromat zamknięto w niewielkim wosku. Jest to dokładnie taki sam zapach, jak ten, który posiada tradycyjny słodki wypiek nagrodzony w 2008 roku przez prestiżowy Saveur Magazine. Jeżeli chcesz bezgrzesznie i bezkalorycznie rozsmakowywać się w nieziemskim słodkim zapachu, to koniecznie wybierz ten produkt. Gorąco polecamy go zarówno łasuchom, jak i osobom na diecie.

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Szafa Zapachów
(5/5)

Szata graficzna wosku mówi praktycznie wszystko o tym zapachu - jabłkowy donut...

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »