Baker's Vanilla (Wosk) Expand

Baker's Vanilla (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_BakersVanilla

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o aromacie wanilii.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Baker's Vanilla?

Czy kiedykolwiek zdarzyło Ci się wąchać naturalną laskę wanilii, którą używasz do wypieków? Nam bardzo często. Dlatego postanowiliśmy wprowadzić do naszej oferty wyjątkowy zapach - Baker's Vanilla. Aromatyczno-kulinarne połączenie, które będzie idealne na romantyczne wieczory. Subtelny, naturalny i nieduszący zapach sprawdzi się w każdym pomieszczeniu, a delikatny biały kolor wosku doskonale wkomponuje się w każde wnętrze.

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »