Citrus and Sage (Wosk) Expand

Citrus and Sage (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_CitrusandSage

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle łączący w sobie aromat suszonej szałwii, odrobiny soku z cytryny i pikatnych ziół.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Citrus and Sage?

Innowacyjna kompozycja zapachowa, która rozbudzi Twoje zmysły. Nowoczesne połączenie orzeźwiającego aromatu naturalnej cytryny, suszonej szałwii i pikantnych ziół. Energetyczny, wakacyjny, wprowadzający w dobry nastrój zapach, doda Ci energii w każdej sytuacji. Z Breakable Wax Potpourri - Cytryna i Szałwia możesz cieszyć się świeżym, egzotycznym zapachem cytryn dojrzewających w pełnym słońcu. To nic innego, jak ogromna dawka endorfin! Gwarantujemy przypływ energii i dobry humor na cały dzień.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Magdalena P.
(5/5)

Zdecydowanie na pierwszym planie wybija się aromat ziołowy, szałwiowy z lekko kwaśną nutą cytryny. Bardzo orzeźwiający lekko męski zapach. Uwielbiam połączenie zapachów owocowych i ziołowych, Ten naprawdę jest bardzo ciekawy..

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »