Coconut Wood (Wosk) Expand

Coconut Wood (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_CoconutWood

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu świeżego kokosa w połączeniu z aromatem tropikalnego drewna i nutą kwiatu orchidei.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Coconut Wood?

Poczuj prawdziwy zapach raju. Przenieś się na bezludną wyspę, na której będziesz tylko Ty, plaża, ocean i drzewa kokosowe. Unoszący się w powietrzu prawdziwy, tropikalny zapach otoczy niewidzialną, słodką powłoką każde miejsce, w którym znajdzie się rozpalony wosk Breakable Wax Potpourri - Coconut Wood. Białe, piaszczyste plaże, których brzegi oblewa lazurowa toń oceanu, są niczym rajska wyspa, która może teraz zagościć w Twoim domu. Sięgnij po witalność i życie.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Kosmetycznie Inaczej
(5/5)

Mój numer 1 z zapachów Yankee Candle. Szkoda, że niedostępny z Pl. Pachnie przepięknie mokrym drewnem, bryzą morską zmieszany z lekkimi nutami męskich perfum. Charakterystyczna kompozycja, która nie każdemu przypadnie do gustu.

Kocia Skrytka
(5/5)

Piękne wydanie kokosa z dodatkiem kwiatowej nuty. Bardzo realistyczna i udana kompozycja. Relaksująca i otulająca - prawie jak na gorących wyspach pod palmami! Śmiało mogę stwierdzić, że przypadła mi do gustu bardziej niż black coconut z YC.

Dominika Kosmetyczneszalenstwo.pl
(3/5)

Zapach perfumeryjno - kokosowy z drewnianymi nutami, niestety moc słaba

Zakątek Rudej
(3/5)

Wyjątkowo słaba moc jak na Kringle - czuć kokos i jakieś perfumeryjne nuty, ale nie jest to najmocniejsza kompozycja.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »