French Lavender (Wosk) Expand

French Lavender (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_FrenchLavender

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu francuskiej lawendy.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk French Lavender?

Francuski, naturalny zapach delikatnej lawendy. Relaksujący i odprężający. Magiczny aromat pięknych i delikatnych pastelowych kwiatów z Prowansji. Unikalny i pożądany. Pomaga osiągnąć wewnętrzny spokój, zatrzymać się na chwilę i oderwać się od codziennych zmartwień. Francuski, elegancki i luksusowy. Urokliwy i wprowadzający dobry nastrój w domu lub ogrodzie.

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Jak pięknie być kobietą
(5/5)

French Lavender to typowy lawendowy zapach. Paliłam go na dworze (miałam swoje powody) i tak jak nie lubię tego zapachu, na dworze wydawał mi się całkiem przyjemny. Nie był nachalny, a wręcz przeciwnie. Do tej pory używałam jedynie wosków Yankee Candle, ale Kringle mają nad nimi tę przewagę, że można je fajnie przechowywać i bezproblemowo kruszyć.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »