Ginger Root (Wosk) Expand

Ginger Root (Wosk)

Kringle Candle

162_SpiceBreak_GingerRoot

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o aromacie korzenia imbiru.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Ginger Root?

Rozgrzewająca woń naturalnego korzenia imbiru, zamknięta w tej wyjątkowej świecy. Intryguje i przynosi intensywne doznania zapachowe. Bogaty, lekko słodki, korzenny i delikatnie pikantny aromat, który w nowoczesny sposób odmieni obraz Twojego mieszkania. Ciepły i energetyczny - idealny na chłodne wieczory spędzone na fotelu bujanym, przy rozpalonym kominku i z dobrą książką w ręce.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »