Lily Of The Valley (Wosk) Expand

Lily Of The Valley (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_LilyOfTheValley

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu konwalii.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Lily Of The Valley?

Konwalia, piękny i naturalny kwiat o drobniutkich, delikatnych i śnieżnobiałych płatkach. Od teraz możesz go poczuć w każdym momencie. Breakable Wax Potpourri - Lily Of The Valley przeniesie Cię do prostej, naturalnej krainy pięknych ogrodów. Poczujesz zapach wiosny, budzącego się życia i słońca, które nieśmiało wydobywa się zza chmur. Dziewczęcy, delikatny aromat, który przynosi radość i wiosenną atmosferę w zaledwie kilka chwil.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Miqaisonfire
(5/5)

Jeśli uwielbiacie zapach świeżych konwalii, to na pewno ten aromatyczny wosk przypadnie Wam do gustu. Powoli budzący się aromatyczny zapach intensywnie wypełnia powietrze, a na dodatek długo się utrzymuje, nawet po zgaszeniu :)

Monika B
(5/5)

Zapach idealny na wiosnę. Uwielbiam konwalie i po powąchaniu wosku byłam bardzo mile zaskoczona, że tak idealnie odwzorowuje zapach tych kwiatów. Nawet po zgaszaniu unosi się jeszcze w powietrzu przez długi czas. Jest tak realistyczny, że paląc go w kominku mam wrażenie, że w pokoju stoi bukiet świeżych konwalii. Serdecznie polecam miłośnikom tych kwiatów.

Magdalena P.
(5/5)

Zakochałam się w nim gdy go palę czuję jakby w pokoju w wazonie stał bukiet pachnących wiosną konwalii. Zapach nie jest męczący ani duszący. Po prostu jest idealny.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »