Pineapple Sunset (Wosk) Expand

Pineapple Sunset (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_PineappleSunset

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu soczystego ananasa.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Pineapple Sunset?

Owocowy zapach, który otoczy Cię magią wakacyjnych, beztroskich dni. Intensywny, bardzo słodki i naturalnie tropikalny. Doskonale orzeźwiający. Idealny zapach, który zaintryguje każdego. Oddaj się mu i podróżuj po nieznanych, tropikalnych wyspach. Soczysty i tajemniczy aromat, dla osób kochających odkrywać świat.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Wspaniały, słodki, soczysty aromat ananasa dojrzewającego w pełnym słońcu, uzupełniony nieśmiałą nutą kokosa która podkreśla słodycz zapachu - wszystko to Kringle Candle zamknęło w zapachu Pineapple Sunset :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »