Pumpkin Patch (Wosk) Expand

Pumpkin Patch (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_PumpkinPatch

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu dyni przeplatającej się z nutami imbiru oraz cukrowymi aromatami.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Pumpkin Patch?

Czy pamiętasz rodzinny dom pachnący jesienią? Czy pamiętasz smak i zapach niedzielnej, kremowej zupy z dyni, którą przygotowywała Twoja mama? Chcesz przywrócić te wspomnienia i chociaż na chwilę znów stać się małym dzieckiem pozbawionym zmartwień i kłopotów? Zapal świecę, połóż się na kanapie i powspominaj. Poczuj bezpieczeństwo, miłość i akceptację. Napawaj się harmonijnym połączeniem kremowego miąższu dyni z jesiennym ciepłem.

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Kosmetycznie Inaczej
(5/5)

Zapach, który jest idealny na jesień. Pieczone pierniczki, korzenne ciasteczka... Babcina kuchnia... Lubicie korzenne klimaty? Jeśli tak to idealny zapach. Przyprawy z nutą słodyczy. Dyni tutaj nie ma. Zapach bardzo zbliżony do home sweet home.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »