Rosemary Lemon (Wosk) Expand

Rosemary Lemon (Wosk)

Kringle Candle

162_SpiceBreak_RosemaryLemon

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle łączący w sobie aromat rozmarynu oraz cytryny.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Rosemary Lemon?

Cytrynowy rozmaryn to odświerzająco-ziołowy zapach, który pobudzi Cię do życia. Intrygujący aromat naturalnych cytrusów w połączeniu z organicznym zapachem polnych ziół tworzy wspólnie doskonałą kompozycję zapachową, która spodoba się całej Twojej rodzinie. Doskonały na letnie wieczory spędzone w ogrodzie lub na tarasie, ponieważ rozmaryn skutecznie odstrasza owady.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »