Sparkling (Wosk) Expand

Sparkling (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_Sparkling

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o odświeżającym połączeniu zimnej wody mineralnej z aromatami owoców cytrusowych.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Sparkling?

Cytrynowe orzeźwienie o zapachu naturalnego, wakacyjnego napoju. Czy pamiętasz wodę cytrynową, która stała na stole w ogrodzie w wielkim, szklanym dzbanku? Czy pamiętasz orzeźwiający aromat naturalnych cytryn, przed chwilą przyniesionych z sadu? My jeszcze pamiętamy i pragniemy zachować te wspomnienia na zawsze. Orzeźwiająca świeca o zapachu naturalnej wody cytrynowej to coś więcej niż tylko odświeżacz powietrza. To szansa na przywrócenie utraconych wspomnień z okresu leniwych, dziecięcych wakacji.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Owocowa eksplozja świeżości - właśnie tak w 3 krótkich słowach można zrecenzować ten zapachy. Akordy wodne w połączeniu z cytrusami dają najświeższy zapach jaki Kringle wypuściło na rynek :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »