Splash (Wosk) Expand

Splash (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_Splash

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o orzeźwiającym zapachu cytrusów.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Splash?

Woda z cytryną przynosi ciału ulgę i nawadnia organizm oraz pomaga pozbyć się toksyn i pesymistycznych myśli. Właśnie z tego powodu postanowiliśmy zamknąć jej naturalny aromat w świecy zapachowej. Dzięki niej poczujesz niebywałe odświeżenie, zapomnisz o troskach i zmartwieniach i zobaczysz świat w optymistycznych barwach. Poczujesz przypływ sił witalnych i odzyskasz ochotę do życia. Naturalne cytrusy pobudzą Twoje zmysły i przeniosą Cię na słoneczną, gorącą Sycylię.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Fajny orzeźwiający zapach wodnych nut w połączeniu z zapachem cytryny. Dla mnie to strzał w dziesiątkę na bardzo upalne dni. Bardzo świeży i rześki, nuty wodne dają lekko męski zapach który przełamuje cytrynowy zapach :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »