Vanilla Cone (Wosk) Expand

Vanilla Cone (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_VanillaCone

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o słodkim zapachu waniliowego rożka.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Vanilla Cone?

Unikalna świeczka zapachowa, która w kilka chwil tworzy przyjemny, przytulny i radosny nastrój przywołujący miłe wspomnienia z okresu dzieciństwa. Na pewno pamiętasz smak rożka waniliowego kupowanego na każdym rodzinnym pikniku. Kruchy rożek i aksamitne, kremowe nadzienie, lekko kawowy i bardzo słodki aromat. Wyrafinowany zapach idealny nie tylko dla małych smakoszy.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Panna Nika
(5/5)

Przepiękny, słodki, spożywczy zapach. Pachnie dokładnie tak, jak lody waniliowe w słodkim wafelku. Ślinotok gwarantowany :)

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »