Welcome Home (Wosk) Expand

Welcome Home (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_WelcomeHome

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o aromatycznym połączeniu przypraw, zapachu świeżo upieczonego chleba i ciepłego paleniska.

Więcej szczegółów

Jak pachnie wosk Welcome Home?

Słodkie czekoladki, wyrafinowane przyprawy i dojrzałe owoce. Z czym kojarzy Ci się ten zapach? Z rodzinnym domem, czy z ciepłem babcinego kominka? Ciepły, aromatyczny, komfortowy zapach, który przypomni Ci o rodzinnym wypieku domowych babeczek, radosnej bitwie na poduszki i pełnym miłości objęciu ramion Twoich rodziców. Jedyna taka świeca, która stworzy w Twoim domu prawdziwą rodzinną atmosferę.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Jeszcze żadna blogerka nie napisała opinii na temat tego produktu. Mamy jednak nadzieję, że zmieni się to lada dzień! ;-)


Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »