Wild Poppies (Wosk) Expand

Wild Poppies (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_WildPoppies

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu kwiatów maku.

Więcej szczegółów

Produkt niedostępny

12,00 zł

brutto

Jak pachnie wosk Wild Poppies?

Dzikie maki to wyjątkowe, pełne nadziei polne kwiaty, które przypominają Ci, że lato jest już blisko. Wiosenne, soczyście czerwone o delikatnym, przenikliwym zapachu. Jedyne w swoim rodzaju, nieskazitelnie subtelne i bardzo romantyczne. Naturalny zapach dzikich maków stworzy w Twoim domu optymistyczną atmosferę, dokładnie taką, jaka panuje na organicznych, bezpańskich polach.

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Mywholefashion
(5/5)

Świeży, odrobinę słodki aromat polnych kwiatów, bardzo szybko rozprzestrzenia się po pomieszczeniu a jego aromat długo nam towarzyszy, idealny dla wielbicieli kwiatów i zapachów przepełnionych polnym kwieciem.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »