Coconut Pineapple (Wosk) Expand

Coconut Pineapple (Wosk)

Kringle Candle

162_KCB_CoconutPineapple

Nowy

Wosk (Breakable Wax Potpourri) marki Kringle Candle o zapachu soczystych ananasów i słodkiego kremowego kokosa.

Więcej szczegółów

Obejrzyj wideo

Czym są woski Kringle Candle?

W składzie – 100% czystego, wyprodukowanego w USA oleju parafinowego. Po umieszczeniu w kominku lub podgrzewaczu – 1000% esencji, która uwalnia się z wnętrza wosku i stopniowo, prawie że metodycznie wypełnia pomieszczenie. Breakable Wax Potpourri to kwintesencja zapachu zamknięta w designerskim, zabawnym opakowaniu. To także najlepszy sposób na to, aby zacząć swoją przygodę z aromaterapią i samodzielnie tworzyć nowe nuty. Podzielne, nadające się do miksowania woski od Kringle Candle uwiodą każdego wielbiciela klasycznych, silnych, odświeżających przestrzeń akordów i na długo zaspokoją apetyt tych, którym marzy się bardzo intymne randez vous z nigdzie indziej niespotykanymi aromatami.

Obejrzyj wideo o woskach i ich prawidłowym użytkowaniu

Czego potrzebuję oprócz wosku?

  • kominek lub podgrzewacz (posłuży on nam do umieszczenia wosku i swobodnego roztopienia po podgrzaniu)
  • bezzapachowy tealight (umieszczony pod miseczką kominka lub podgrzewacza pozwoli na jej podgrzanie i roztopienie wosku, z którego wydzielą się aromaty)
Pojemność40 g

Poznaj opinie blogerek, które przetestowały ten produkt!

Klaudia
(4/5)

Jeden z lepszych wosków. Bardzo wyczuwalny jest tu zapach kokosa, słodki, otulający. Ananas gdzieś się tam chowa, ale czasami można wyczuć go odrobinę.

(5/5)

Idealne letnie połaczenie kokosa i ananasa. Słodycz kokosa i rześkość ananasa to dosłownie bomba witaminowa i do tego jak cudownie pachnąca. Mocna dawka energii, a jednocześnie relaksu gwarantowana.

Jesteś blogerką i chcesz dodać swoją opinię?

Sprawdź nasz program partnerski i zobacz co możesz zyskać »